Įkėlimas…

Makiažai

Dieninis makiažas

Pagrindinė dieninio makiažo paskirtis – natūraliai paryškinti dailiausius veido bruožus. Tai atliekama švelniais, lengvais kosmetinio šepetėlio potėpiais ir vos matomu kosmetikos prisilietimu.

Dieninis makiažas dažniausiai atliekamas ryte, prieš darbą, susitikimus ar studijas.

Subtiliai sukurtas dieninis makiažas leis mėgautis švytinčia, skaisčia veido oda ir natūraliu įvaizdžiu. Galite rinktis dieninį makiažą su ar be klijuojamų blakstienų kuokšteliais.

Dieninis makiažas

Proginis makiažas

Kad ir kokia būtų proga švęsti – profesionaliai atliktas makiažas leis jaustis ypatingai! Jums bus parinkta tinkamiausia makiažo priemonių spalvų ir atspalvių paletė, kuri pabrėš Jūsų išskirtinumą ir grožį. Šventinio makiažo privalumas – jis puikiai tiks tiek dienos metu, tiek vakare.

Makiažas atliekamas pagal kiekvienos klientės individualius poreikius, taip pat ir pagal šventės pobūdį. Makiažui naudojamos itin kokybiškos, ilgai išliekančios makiažo priemonės, kurios leis mėgautis švente be rūpesčių! Proginio makiažo metu taip pat klijuojamos blakstienos kuokšteliais, kurios dar labiau išryškins Jūsų akis.

Proginis makiažas

Vakarinis makiažas

Vakare laukia pasimatymas, o gal tiesiog eisite siausti su draugėmis? Bet kuriuo atveju – būtina atrodyti nepriekaištingai. Tai užtikrins profesionalus vakarinis makiažas.

Vakarinis makiažas atliekamas atsižvelgiant į klientės poreikius ir stilių. Sukursime tinkamiausią variantą, kuris padės pasiekti norimą įvaizdį.

Vakarinis makiažas

Fotosesijos makiažas

Fotosesijos puikus būdas įamžinti gražiausias akimirkas arba pažvelgti į save kitu kampu.

Norint, jog fotosesija būtų iš tiesų įspūdinga – jai reikia tinkamai pasiruošti. Vieni iš svarbiausių aspektų, kuriuos reikia apgalvoti tai makiažas bei stilius.

Profesionalaus stilisto bei makiažo specialisto prisilietimas yra itin svarbus, norint dar ilgai džiaugtis fotosesijos rezultatais.

Makiažas taip pat gali būti ne tik sukuriamas prieš fotosesijas, bet ir koreguojamas jų metu, užtikrinant, jog atrodytumėte nepriekaištingai bet kokiomis sąlygomis. Šio makiažo metu taip pat klijuojamos ištisinės arba kuokštelinės blakstienos.

Fotosesijos makiažas

Express makiažas

Šio makiažo metu sutvarkoma veido oda bei antakiai, iškontūruojamas veidas, taip pat galite pasirinkti ką norite paryškinti, akis arba lūpas. Šis makiažas tinka kai neturite daug laiko, tačiau vistiek norite atrodyti tvarkingai ir skoningai.

Express makiažas

Nuotakos makiažas

Žinome, jog kiekvienai nuotakai yra labai svarbu savo vestuvių dieną atrodyti ypatingai ir nepriekaištingai, todėl siūlome Jums pasirūpinti savo šventiniu įvaizdžiu iš anksto.

Jums bus atliekamas demakiažas, veido odos šveitimas, kuris pašalins negyvas odos ląsteles. Odą palepinsite kauke pagal odos tipą. Pabaigai pasimėgausite veido serumais ir kremu. Po šios procedūros makiažas netik, kad atrodys geriau, bet ir išssilaikys ilgiau.

Vestuvės – pati svarbiausia ir įsimintiniausia diena gyvenime. Ruošiantis šiai šventei apgalvojama kiekviena detalė, tačiau nepamirškite, jog svarbiausi esate Jūs.

Juk taip svarbu pasitikėti savimi ir jaustis nuostabiai. Tad makiažas – būtinas.

Makiažo meistrei yra ne ką mažiau svarbu žinoti ir Jūsų šventės detales (suknelė, aksesuarai, gėlės, šventinės dekoracijos ir t.t.), kad sukurtas nuotakos įvaizdis derėtų spalviškai ir stilistiškai.

Profesionaliai atliktas vestuvinis makiažas garantuos, jog sužibėsite svarbiausioje savo gyvenimo šventėje.

Nuotakos makiažas

Bandomasis nuotakos makiažas

Kad savo vestuvių dieną jaustumėtės rami bei užtikrinta, atvykite bandomajam nuotakos makiažui. Makiažo meistrė išklausys visų Jūsų pageidavimų, padės išsirinkti tinkamiausią įvaizdį, bei patars kokias veido priežiūros priemones naudoti dieną prieš makiažą.

Bandomasis nuotakos makiažas

Makiažo pamoka sau

Norite kasdien atrodyti nepriekaištinga?

Kviečiame į pamoką.

  • Būsite supažindinta su makiažo priemonėmis;
  • Pagal Jūsų odos tipą bus parinkta tinkama makiažo bazė, makiažo pagrindas ir jo atspalvis;
  • Busite supažindinta su pagrindiniais veido kontūravimo principais;
  • Išmoksite pasidažyti akių šešėliais;
  • Padėsime išsirinkti tinkamas lupų priemones, bei parodysime kaip tinkamai jomis pasidažyti.
  • Pamokėlės trukmė: 3-4 val.
Makiažo pamoka sau

Jaunikio grimas

Jo dėka bus paslėpti nepageidaujami veido odos trūkumai. Grimo niekas nepastebės, o Jūs atrodysite ir jausitės puikiai!

AMEYA beauty studio

©  AMEYA beauty studio