Įkėlimas…

Apie mus

Ameya beauty studio, tai naujas grožio standartas, kur kiekvienas klientas yra pats svarbiausias. Naujai atsidaręs grožio salonas įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, prestižinėje vietoje, prie operos ir baleto teatro. Mūsų jaukumu bei prabanga alsuojančiame salone kiekvienas jausi kaip namie. Čia visuomet galėsite atsipalaiduoti ir patikėti save geriausiems grožio meistrams.

Mūsų komandą sudaro tik geriausi, laiko partikrinti meistrai, kurie myli savo darbą ir visus klientus pasitinka su šypsena.

Ameya beauty studijoje profesionalūs plaukų stilistai išpuoselės Jūsų plaukus, čia rasite tik pačius geriausius kosmetikos prekinius ženklus, kurie nenuvils net pačio išrankiausio kliento.

Mūsų medicininį išsilavinimą turinti kosmetologė, patars ištikus įvairioms odos problemoms, padės pasirinkti kasdienes priemones, palepins SPA procedūromis, padailins antakius bei įmantriai pašalins kiekvieną nepageidaujamą plaukelį.

Didelę patirtį sukaupusios makiažo bei šukuosenų meistrės pasirūpins Jūsų įvaizdžiu svarbiausiomis progomis. Pagal kliento pageidavimą atliekamas dieninis, proginis, fotosesijos, vestuvinis makiažas, įvairios proginės šukuosenos. Visuomet įdėmiai įsiklausoma į kliento nuomonę, patariama, kad galutinis variantas atrodytų tobulai, o klientė jaustųsi pati gražiausia.

Na ir koks gi grožio salonas be puikios nagų meistrės. Mūsų salone galėsite pasirinkti tarp keletos manikiūro rūšių. Galbūt domina tik higieninis manikiūras? O gal mėgstate aparatinį manikiūrą? Galėsite pasitarti su meistre ir išsirinkti sau tinkamiausią manikiūro rūšį bei lakavimą. Iš didelės spalvų paletės, surasite savo mėgstamiausią atspalvį, tiek lakuojant paprastu tiek ilgalaikiu laku.

Kviečiame užsukti į Ameya beauty studio, kur kiekvienas klientas yra pats svarbiausias klientas!

Apie mus
Grozio salonas Vilniuje Ameya beauty
AMEYA beauty studio

©  AMEYA beauty studio